ایستاگرام ما

نمایش «آخرین فعالیت» به اینستاگرام آمد

30 دي 1396 ساعت 20 و 26 دقیقه
نمایش «آخرین فعالیت» به اینستاگرام آمد

 

اینستاگرام

روز گذشته اینستاگرام قابلیت جدیدی را به سرویس خود آورد که به کمک آن کاربران می توانند زمان آخرین فعالیت (Last Seen) فالوورها یا کسانی که با آن ها چت داشته اند را ببینند. این ویژگی که Show Activity Status نام دارد، به صورت خودکار از درون تنظیمات اینستاگرام فعال شده و همانند بقیه سرویس ها این قابلیت را دارید تا آن را غیر فعال کنید.

برای این کار کافیست به قسمت تنظیمات اکانت رفته و در پایین تیک گزینه Show Activity Status را بردارید. البته با غیر فعال کردن این بخش، دیگر نمی توانید آخرین فعالیت بقیه را نیز ببینید. با توجه به گزارشات به دست رسیده، برای خیلی از کاربران اینستاگرام این ویژگی فعال شده است.

activity status

اطلاعات به دست آمده خبر از یک ویژگی جدید دیگر با نام Type برای استوری ها می دهند. با این قابلیت می توانید استوری های متنی با آزادی عمل خیلی بیشتری بگذارید.

اما امکان دارد که لست سین اینستاگرام فعلا در مرحله آزمایشی باشد و هنوز بعضی ها به آن دسترسی نداشته باشند. بد نیست بدانید در کنار این ویژگی، به نظر می رسد که اینستاگرام در حال تست قابلیتی امنیتی در اپلیکیشن خود است که به واسطه آن، اگر از یک استوری اسکرین شات بگیرید به کسی که استوری گذاشته اطلاع داده خواهد شد.

مشخص نیست این قابلیت چه زمانی به اینستاگرام می آید ولی در نسخه کنونی تنها زمانی که از عکس ها یا ویدیوهای منتشر شده در دایرکت اسکرین شات میگیرید کاربر مقابل متوجه می شود. بد نیست بدانید ارسال هشدار در هنگام گرفتن اسکرین شات از استوری ها پیشتر در اسنپت چت حضور داشته است.

 

آخرین فعالیت در قسمت دایرکت اینستاگرام نشان داده می شود.

 
دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.