اعلان
اکتی پور تمام صفحه
تضمین خدمات

اپيلاتور فيليپس مدل HP6423 Philips HP6423 Epilator

 • ناموجود
 • فروشگاه اینترنتی لیدی لرد
 • 24 تا 72 ساعت به نسبت فاصله مکانی
به من اطلاع بده
مقایسه کن

یک دستگاه اپیلاتور زمانی که وقت کمی برای اصلاح موهای زاید بدن دارید جزو ملزومات بهداشتی شما قرار می گیرد.

اپيلاتور فيليپس مدل HP6423-Philips HP6423 Epilator


دستگاه اپیلاتور «HP6423» ساخت شرکت «فیلیپس» (Philips)، به دلیل دارا بودن دو سری مختلف می تواند موهای شما را هم کوتاه نموده و هم از ریشه جدا نماید.سری اپیلاتور می‌تواند موهای بدن را از ریشه جدا کند؛ و سری تریمر و فویلی می‌تواند موهای بدن را با مرزبندی مشخص از ریشه کوتاه کند. این اپیلاتور دارای کلید تنظیم سرعت دو حالته نیز می باشد.

 

اپيلاتور فيليپس مدل HP6423-Philips HP6423 Epilator

 

یک عدد شانه هم برای جلوگیری از تماس سری اپیلاتور با مناطق حساس به‌هنگام جداکردن موهای بدن از ریشه به‌ کار می‌رود. از دیگر ویژگی‌های مثبت HP6423 می‌توان به سری قابل‌شست‌وشوی آن که از استیل ضد زنگ ساخته شده است اشاره کرد که در صورت کثیف‌شدن، می‌توان آن را به‌راحتی شست.

این محصول تنها از طریق برق خانگی کار می‌کند؛ بنابراین برای روشن‌کردن آن اتصال مداوم به برق خانگی نیاز است. با استفاده از قابلیت تنظیم سرعت می‌توان موهای بدن را سریع‌تر از ریشه جدا کرد. هر چند تعداد موچین‌های HP6423 محدود است؛ قابلیت‌های آن به اندازه‌ای است که خرید آن را برای استفاده‌ی خانگی بسیار به‌صرفه می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به طراحی ارگونومیک آن اشاره کرد که دردست‌گرفتن و قراردادن آن را روی پوست آسان می‌کند. HP6423 قابلیت‌ها و امکاناتی از قبیل تعداد 20 عدد موچین، سری قابل‌شست‌وشو، قابلیت تنظیم سرعت، دو سری اپیلاتور و فویلی، یک عدد شانه و منبع تغذیه‌ی برق خانگی دارد.

مشخصات فنی

  برای این محصول دیدگاهی ثبت نشده است
  ارسال دیدگاه

  دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  نقاط قوت

  • طراحی بهینه
  • قیمت مناسب

  نقاط قوت

  • تعداد کم موچين‌

  محصولات مشابه

  اپیلاتور فیلیپس