ایستاگرام ما

درباره ما

\"\"

درباره فروشگاه لیدی لرد
به لطف گسترش زیر ساخت ها ی اینترنتی کشور و ترویج فرهنگ استفاده از فضای مجازی،منافع موجود در خرید اینترنتی با ترغیب روز افزون مردم در تغییر الگوهای متداول خود،نیاز به بسترهای مناسب،امن و سریع را در بین افراد جامعه ملزوم می کند. امروزه دیگر با وجود مشغله های زندگی فراوان در بین مردم و ارزش وقت کوتاه انسان،زمان اولین ملاک هر انسانی برای دست یافتن به ملزومات زندگی است،در کنار این موضوع  فشردگی برنامه های زندگی،خرید و سفرهای شهری نه چندان پر اهمیت ،وقت گیر و نفس گیر که در شهرهای پر جمعیت  تبدیل به یک مشکل بزرگ شده است. با هوشمندی زیر ساخت های بشری و راحتی خرید با بررسی و تصمیم گیری بهتر،چه ما بخواهیم چه نه،باید رویه ی زندگی را به سوی هوشمندی تغییر دهیم تا بتوانیم با صرف وقت گران بهای خود در زمینه های مطلوب زندگی لذت بیشتری از وقت خود ببریم. فروشگاه اینترنتی لیدی لرد بر طبق همین اصل که امروزه برای کارهای روزمره راه حل های هوشمندانه تری وجود دارد پای در این راه گذاشته تا بستری سریع و امن و قابل اطمینان در کمترین زمان را برای شما به ارمغان بیاورد.ما تصمیم داریم با تنوع محصولات ارایه شده در وب سایت خود در راستای ارایه ی خدمات هر چه بهتر برای شما نهایت تلاش خود را مبذول داریم .
لازم به ذکر است که لیدی لرد در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از همین وبسایت نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.
با لیدی لرد آموزش ببینیم،یاد بگیریم بررسی کنیم  و به صورت آنلاین اقدام به خرید کنیم!
لیدی لرد فروشگاهی آنلاین جهت بررسی،نقد،آموزش و فروش محصولات آرایشی بهداشتی می باشد که با اهدافی بلند مدت در حال گسترش محصولات و خدمات در زمینه های دیگر بازار است.این مجموعه تمام سعی و تلاش خود را نموده است تا با ارتباط با وارد کنندگان مجاز در کشور اقدام به فروش محصولات دارای مجوزها  و استاندارد های لازم نموده تا تمام خدمات ارایه شده به کاربران و مشتریان لیدی لرد از نهایت کیفیت برخوردار باشد.
یکی از اولویت های این مجموعه تولید محتواهای قابل قبول در زمینه ی آگاهی بخشی به مشتریان خود و انتقال تجربه های خود از طریق مشاورین مجرب و ارایه ی آموزش های لازم با تولید و یا گردآوری اطلاعات از سایت ها و مجلات معتبر جهان است. این مجموعه تمام تلاش خود را برای مستحکم نمودن اعتماد موجود بین لیدی لرد می نماید تا مشتریان فهیم لیدی لرد با اعتماد کامل و حصول اطمینان اقدام به خرید نمایند، لیدی لرد مراحل لازم برای اخذ نماد اعتماد الکترونیکی را طی نموده و این نماد را در صفحه ی نخست سایت برای اطمینان بیشتر شما قرار داده است.
لیدی لرد با ارائه محصولات مختلفی از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف از وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را  برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب  از اولویت‏‌های لیدی لرد محسوب می‌شود. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و لیدی لرد نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت لیدی لرد و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در لیدی لرد بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و لیدی لرد در وب سایت لیدی لرد، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند. این مجموعه هیچ دفتر و یا نمایندگی یا مرکز پخشی در شهرهای دیگر نداشته و ندارد و دفتر مرکزی سایت طبق آدرس درج شده در سایت در شهر  اردبیل واقع است.