ایستاگرام ما

عسل طبیعی اردبیل فروشگاه اینترنتی لیدی لرد

\"خرید

\"خرید
به دلیل قرار گیری فروشگاه اینترنتی لیدی لرد در شهر اردبیل که  به عنوان قطب تولید عسل در کشور شناخته می شود،برآن شدیم تا با ارایه ی عسل مرغوب و معتبری همچون عسل کندیمیز خرید آسان و راحتی را برای هموطنان عزیز در سراسر کشور ارمغان آوریم.
فروشگاه اینترنتی لیدی لرد به عنوان نماینده فروش اینترنتی عسل کندیمیز در نظر دارد با ارایه بسته بندی های ویژه مختص فروشگاه لیدی لرد نه تنها عسل مرغوب و معتبری در اختیار مصرف کننده قرار دهد،بلکه با ارایه بسته بندی های متفاوت گام دیگری در نهادینه کردن فرهنگ مشتری مداری بردارد.

\"خرید


عسل،مایعی شیرین و گران‌رو است که زنبورعسل از شهد گل‌ها تولید  می‌کند.عسل به طور کلی یک ترکیب محلول در آب بسیار غلیظ قندی است. مهم‌ترین قندهای عسل فروکتوز، گلوکز و ساکاروز هستند. در مجموع یک کیلوگرم عسل ۳۲۵۰ کالری انرژی دارد. عسل به لحاظ داشتن برخی مواد تخمیری در تبادلات غذایی و کمک به هضم غذا بالاترین مرتبه را در میان غذاها دارد، از این دسته مواد می‌توان به آمیلاز ، اینورتاز ، کاتالاز و پراکسیداز اشاره کرد. تعدادی از ویتامین‌های اصلی هم در عسل  وجود دارند، اما مقدار آن‌ها قابل توجه نیست. میزان املاح معدنی در انواع مختلف عسل متفاوت است و عسل‌های تیره املاح معدنی بیشتری دارند که مهم‌ترین آن‌ها کلسیم ، پتاسیم ، سدیم ، منگنز ، آهن ، مس ، فسفر ، منیزیم و گوگرد است. عسل دارای انواع پروتئین، اسیدهای آمینه، اسیدهای آلی مثل اسید فرمیک و مشتقات کلروفیل و مقداری آنزیم و رایحه‌های معطر است.