ایستاگرام ما

حمایت از تولیدات خانگی

 

یکی از برنامه های لیدی لرد حمایت از تولید کننده های خانگی است،تولید کنندگان خانگی که محصولات با کیفیتی تولید می کنند و با قیمتی اندک به دست دلالان به فروش می رسانند،در این طرح توان ورود مستقیم به بازاری به وسعت کشور را خواهند داشت که نه تنها باعث رونق کسب و کار و اشتغال زایی این عزیزان خواهد شد،بلکه موجب تقویت و ترغیب استفاده بیشتر از این محصولات را موجب خواهد شد.و با قیمت پائین تر به دست مصرف کنندگان خواهد رسید.

امید است بدینوسیله قدمی در راستای رونق کسب و کار خانگی برداشته باشیم،که این مهم بدون حمایت شما تولیدکنندگان ممکن نخواهد بود.

\"\"

 

 فرآیند عضویت:

 1. ثبت نام اولیه:

  در صفحه ی تماس با ما اطلاعات تماس خود را با موضوع تولید کننده خانگی ثبت نمائید. اطلاعات و توضیحات محصولات خود را در بخش توضیحات وارد نمائید،بعد از آن ما با شما تماس خواهیم گرفت.


 2. ارسال عکس:

  در این مرحله شما عکس محصولات خود را برای ما ارسال خواهید کرد. عکس ها توسط کارشناسان ما بررسی شده و در صورت تائید و کسب امتیازات لازم،وارد مرحله بعد خواهید شد.


 3. جلسه حضوری:

  در این مرحله طبق زمان‌بندی به دفتر لیدی لرد مراجعه خواهید کرد. دستورالعمل‌های نحوه ی همکاری را دریافت نموده و محصولات شما از لحاظ جنس و مشخصات ارسالی چک شده و در صورت همکاری شما،چندین نمونه به عنوان تست بازار از شما خریداری می شود.

 4. در مرحله بعدی شما به با تائید تست،شما به جمع لیدی لردی ها خواهید پیوست.

 5. تبریک، اکنون شما به جمع لیدی لردی ها پیوسته اید.

  موارد مالی:

قیمت گذاری از جانب شما انجام می شود و لیدی لرد در قبول یا رد قیمت پیشنهاد شده مختار است.

تسویه حساب به صورت توافقی انجام می شود و از طریق حساب بانکی شما انجام خواهد شد.

  حوزه جغرافیایی:

لیدی لرد در حال حاضر در محدوده شهر اردبیل  فعالیت می‌کند.در صورتی که در مناطق دیگر زندگی می‌کنید، لطفا ثبت‌نام کنید تا در زمان راه‌اندازی بتوانیم شما را مطلع کنیم.

ارتباط با لیدی لرد 💬
🥰😍 منتظر صدای گرمتان هستیم 💬
(نشان،بله،ایتا،واتساپ،اینستاگرام،تلفن های تماس)