ایستاگرام ما

کیف چرمی دست دوز زنانه طرح عقاب

  5  از  1  رای
برند : متفرقه
دسته بندی : محصولات چرم
وضعیت :
ناموجود
فروشنده :
لیدی لرد
زمان تحویل:
موجود در انبار لیدی لرد ✅
کلمات کلیدی :
معرفی اجمالی محصول

یکی از اولویت های کاری لیدی لرد در بخش من،هموطن شناسایی و معرفی بهتر و بیشتر محصولات دست ساز خانگی است،که نه تنها هنر دست هنرمندان هموطن را نشان می دهد،بلکه یاعث انسجام این کسب و کارها و بهبود کسب و کار خانگی است.این محصول نیز از سری محصولات من هموطن می باشد که توسط هنرمندان همین مرز و بوم تولید شده و توسط لیدی لیرد بدون وجود واسط به دست شما عزیزان خواهد رسید.
چرم جنسی است که در دباغی پوست خام جانوران، به‌ویژه گاو به‌دست می‌آید. فرایند دباغی، پوست فسادپذیر را به یک مادهٔ طبیعی پایدار، دایمی و اعطاف‌پذیر برای کاربردهای گوناگون تبدیل می‌کند. چرم در تلفیق با چوب، پایهٔ فناوریباستانیان را شکل می‌داده است.چرم، کاربردهای مختلفی دارد. اما استفاده از چرم در ساخت کاپشن، کیف و کفش بیشتر است. 

قدمت استفاده از چرم در ایران به 1500 سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد و یکی از مهم‌ترین استفاده‌های اصلی‌اش تولید پاپوش و کفش بوده. پوست حیوان‌های اهلی برای لباس هم استفاده می‌شده و آهنگرها برای محافظت در برابر گرما، روپوش چرمی‌ می‌پوشیده‌‌اند.

یکی از مهم‌ترین اشاره‌ها به چرم در افسانه‌های کهن، در شاهنامه و مربوط به قیام کاوه آهنگر علیه ضحاک است؛ «کاوه برای این کار، پیشبند چرمی آهنگری‌اش را مثل پرچم انقلاب بر سر نیزه‌ای می‌زند و مردم دورش جمع می‌شوند».

فراگیری استفاده از چرم در تمام مناطق ایران (طوری که لباس خاص چوپان‌ها بوده)، یک دلیل ساده دارد؛ چرم در خنک نگه داشتن بدن در گرما و گرم نگه داشتن‌اش در سرما، بسیار مفید است.

برای این محصول دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.