ایستاگرام ما

عسل طبیعی ویژه با ساکاروز کمتر از 2% 300 گرم ظرف پلاستیکی بسته بندی لیدی لرد

  9  از  5  رای
برند : متفرقه
دسته بندی : عسل
وضعیت :
ناموجود
فروشنده :
لیدی لرد
زمان تحویل:
موجود در انبار لیدی لرد ✅
 • نوع : شهد عسل
 • ترکیبات : شهد عسل با ساکاروز کمتر از 2 درصد
 • تولید کننده : عسل کندیمیز
 • محل تولید محصول : اردبیل
کلمات کلیدی :  عسل , طبیعی , ویژه , ساکاروز , کمتر , گرم , ظرف , پلاستیکی , بسته , بندی , لیدی , لرد , عسل طبیعی , عسل ویژه , عسل ساکاروز , عسل کمتر , عسل گرم , عسل ظرف , عسل پلاستیکی , عسل بسته , عسل بندی , عسل لیدی , عسل لرد , طبیعی عسل , طبیعی ویژه , طبیعی ساکاروز , طبیعی کمتر , طبیعی گرم , طبیعی ظرف , طبیعی پلاستیکی , طبیعی بسته , طبیعی بندی , طبیعی لیدی , طبیعی لرد , ویژه عسل , ویژه طبیعی , ویژه ساکاروز , ویژه کمتر , ویژه گرم , ویژه ظرف , ویژه پلاستیکی , ویژه بسته , ویژه بندی , ویژه لیدی , ویژه لرد , ساکاروز عسل , ساکاروز طبیعی , ساکاروز ویژه , ساکاروز کمتر , ساکاروز گرم , ساکاروز ظرف , ساکاروز پلاستیکی , ساکاروز بسته , ساکاروز بندی , ساکاروز لیدی , ساکاروز لرد , کمتر عسل , کمتر طبیعی , کمتر ویژه , کمتر ساکاروز , کمتر گرم , کمتر ظرف , کمتر پلاستیکی , کمتر بسته , کمتر بندی , کمتر لیدی , کمتر لرد , گرم عسل , گرم طبیعی , گرم ویژه , گرم ساکاروز , گرم کمتر , گرم ظرف , گرم پلاستیکی , گرم بسته , گرم بندی , گرم لیدی , گرم لرد , ظرف عسل , ظرف طبیعی , ظرف ویژه , ظرف ساکاروز , ظرف کمتر , ظرف گرم , ظرف پلاستیکی , ظرف بسته , ظرف بندی , ظرف لیدی , ظرف لرد , پلاستیکی عسل , پلاستیکی طبیعی , پلاستیکی ویژه , پلاستیکی ساکاروز , پلاستیکی کمتر , پلاستیکی گرم , پلاستیکی ظرف , پلاستیکی بسته , پلاستیکی بندی , پلاستیکی لیدی , پلاستیکی لرد , بسته عسل , بسته طبیعی , بسته ویژه , بسته ساکاروز , بسته کمتر , بسته گرم , بسته ظرف , بسته پلاستیکی , بسته بندی , بسته لیدی , بسته لرد , بندی عسل , بندی طبیعی , بندی ویژه , بندی ساکاروز , بندی کمتر , بندی گرم , بندی ظرف , بندی پلاستیکی , بندی بسته , بندی لیدی , بندی لرد , لیدی عسل , لیدی طبیعی , لیدی ویژه , لیدی ساکاروز , لیدی کمتر , لیدی گرم , لیدی ظرف , لیدی پلاستیکی , لیدی بسته , لیدی بندی , لیدی لرد , لرد عسل , لرد طبیعی , لرد ویژه , لرد ساکاروز , لرد کمتر , لرد گرم , لرد ظرف , لرد پلاستیکی , لرد بسته , لرد بندی , لرد لیدی ,


عسل به طور کلی یک ترکیب محلول در آب بسیار غلیظ قندی است. مهم‌ترین قندهای عسل فروکتوز، گلوکز و ساکاروز هستند. در مجموع یک کیلوگرم عسل ۳۲۵۰ کالری انرژی دارد. عسل به لحاظ داشتن برخی مواد تخمیری در تبادلات غذایی و کمک به هضم غذا بالاترین مرتبه را در میان غذاها دارد، از این دسته مواد می‌توان به آمیلاز، اینورتاز، کاتالاز و پراکسیداز اشاره کرد. تعدادی از ویتامین‌های اصلی هم در عسل  وجود دارند، اما مقدار آن‌ها قابل توجه نیست. میزان املاح معدنی در انواع مختلف عسل متفاوت است و عسل‌های تیره املاح معدنی بیشتری دارند که مهم‌ترین آن‌ها کلسیم، پتاسیم، سدیم، منگنز، آهن، مس، فسفر، منیزیم و گوگرد است. عسل دارای انواع پروتئین، اسیدهای آمینه، اسیدهای آلی مثل اسید فرمیک و مشتقات کلروفیل و مقداری آنزیم و رایحه‌های معطر است.


نحوه تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی

بهترین راه تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی بوسیله آزمایشگاه است و به طور قطع نمی‌توان به صورت معمولی این تشخیص را انجام داد، اما چند مورد که می‌توان به کمک آن‌ها تقریباً اطلاعاتی بدست آورد موارد زیر هستند:

۱- عسلی که توسط زنبور عسل تولید شده باشد از هنگامی که در دهان قرار می‌گیرد توسط مخاط دهان به خوبی جذب می‌شود ولی عسل‌هایی که دست ساز هستند مانند آب نبات روی زبان مانده و به خوبی جذب نمی‌شوند.

۲- اگر قطره‌ای از عسل طبیعی در لیوان آب سرد ریخته شود، حالت چسبندگی خود را حفظ نموده و به سرعت حل نمی‌گردد ولی اگر قطره یا رشته عسل هنگام ریزش از هم بپاشد، عسل تقلبی یا حاوی مقدار زیادی آب است.

۳- بدون توجه به رنگ عسل طبیعی، نمی‌توان از پشت شیشه آن چیزی را مشاهده نمود ولی عسل تقلبی مانند شیشه رنگی عمل می‌کند و به راحتی می‌توان اشیا را از پشت آن دید.

۴- عسل‌های تقلبی که با گلوکز تجاری تولید می‌شوند هیچ‌گاه شکرک نزده و پیوسته شفاف باقی می‌مانند ولی پس از مدتی مانند نبات رنگی به صورت یک پارچه سفت شده و حتی با چاقو هم نمی‌توان آن‌ها را از ظرف خارج نمود.
 

خواص درمانی عسل

عسل تأثیرات مختلفی بر روی بدن دارد و این امر بستگی به نوع مصرف شما دارد. امروزه از عسل برای درمان سرفه، تقویت حافظه، درمان زخم‌ها، از بین بردن باکتری‌های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک‌ها و بهبود درماتیت صبوره و شوره سر استفاده می‌شود. همچنین عسل یه همراه مویز سیاه ناراحتی‌های گلو و سینه را التیام می‌بخشد. یکی از مهمترین خاصیتهای درمانی عسل کمک آن به جذب  بهتر دارو یا غذایی است که همراه با عسل میل می‌شود به نظر می‌رسد این حقیقت، عامل اصلی وجود عسل به عنوان جزء جدایی ناپذیر اغلب داروهای ترکیبی طب سنتی از جمله نسخه‌های بو علی سینا در کتاب گرانقدر قانون است.

 


گروه تولیدی کوهی با پروانه بهره برداری 357414332660 از وزارت صنعت، معدن و تجارت و شناسه نظارت کارگاهی 14/1067 از سازمان غذا و دارو و با برند تجاری کندیمیز، در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و با اتکا به دانش نوین زنبورداری در زمینه های تولید و بسته‌بندی و صادرات انواع عسل طبیعی و سایر محصولات زنبور عسل در سال های گذشته تشکیل گردید. این واحد تولیدی به عنوان یکی از بهترین واحد های بسته بندی عسل ایران افتخار دارد با شناسایی زنبورداران حرفه ای از مناطق کوهستانی استان اردبیل و عقد قرارداد با آنها، اقدام به جمع آوری و بسته بندی مرغوب ترین عسل این مناطق نموده و با استانداردهای جهانی وارد بازار ایران و کشورهای دیگر نماییم.

 

KANDIMIZ-LADYLORD


به دلیل قرار گیری فروشگاه اینترنتی لیدی لرد در شهر اردبیل که  به عنوان قطب تولید عسل در کشور شناخته می شود،برآن شدیم تا با ارایه ی عسل مرغوب و معتبری همچون عسل کندیمیز خرید آسان و راحتی را برای هموطنان عزیز در سراسر کشور ارمغان آوریم. 

 

مشخصات محصول

 • نوع
  شهد عسل
 • ترکیبات
  شهد عسل با ساکاروز کمتر از 2 درصد
 • نوع بسته بندی
  پلاستیکی درب دار
 • تولید کننده
  عسل کندیمیز
 • محل تولید محصول
  اردبیل
 • مجوز بهداشت
 • شماره مجوز
  14/1067
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • حجم
  300 گرم
برای این محصول دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.